۱۱:۳۱:۵۱ - یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
استاندار لرستان مبلغ صدا و سیما شد
استاندار لرستان در جلسه شورای برنامه ریزی خواستار اختصاص یک درصد از بودجه برای اطلاع رسانی از طریق صدا و سیما شد و این در حالی است که خیلی از مردم از صدا و سیما به خاطر عدم انعکاس درست مطالب و کوشش میلی گلایه دارند و لا اوضاع جای تعجب دارد استاندار چکونه به […]

استاندار لرستان در جلسه شورای برنامه ریزی خواستار اختصاص یک درصد از بودجه برای اطلاع رسانی از طریق صدا و سیما شد و این در حالی است که خیلی از مردم از صدا و سیما به خاطر عدم انعکاس درست مطالب و کوشش میلی گلایه دارند و لا اوضاع جای تعجب دارد استاندار چکونه به این شکل درخواست مذکور را مطرح می نماید .

به گزارش پرسنا به نقل از تسنیم ، سید موسی خادمی در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان که در استانداری لرستان برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به تقسیم بندی بودجه لازم است که یک درصد اعتبارات جاری دستگاه‌های اجرایی استان به حوزه اطلاع رسانی از طریق صدا و سیما اختصاص یابد.

وی افزود: در این راستا پیشنهاد می‌کنم که این اعتبارات را در اختیار شورای اطلاع رسانی استان قرار دهیم تا اعضای این شورا که روابط عمومی‌ها هستند هزینه این اعتبارات را انجام دهند.

استاندار لرستان عنوان کرد: همه دستگاه‌ها باید بتوانند کار اطلاع رسانی خود را در صدا و سیما انجام دهند و این اعتبارات باید احصاء شده و در اختیار شورای اطلاع رسانی استانداری لرستان گذاشته شود.

وی در ادامه افزود : بقیه دستگاه‌های که بودجه ملی دارند نیز باید اعتبارات خود را از طریق شورای اطلاع رسانی هزینه کنند.

porsna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال