۹:۳۳:۲۲ - سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد حجت نظری از آشفتگی مالی در اختصاص منابع/ بن شهروند به جای NGOبه ایستگاههای صلواتی رفت
به گزارش خبرنگار پرسنا ، حجت نظری در نشست خبری با اشاره به سابقه شکل گیری ستاد توان افزایی و حمایت از سازمانهای مردم نهاد شورای شهر تهران افزود: این ستاد به منظور حمایت از سمن های شهر تهران در طی مصوبه شورای شهر از سال ۸۷ کار خود را آغاز کرده است. وی ادامه […]

به گزارش خبرنگار پرسنا ، حجت نظری در نشست خبری با اشاره به سابقه شکل گیری ستاد توان افزایی و حمایت از سازمانهای مردم نهاد شورای شهر تهران افزود: این ستاد به منظور حمایت از سمن های شهر تهران در طی مصوبه شورای شهر از سال ۸۷ کار خود را آغاز کرده است.

وی ادامه داد: به طور کلی ۴ وظیفه بر عهده این ستاد گذاشته شده که حمایت مادی و مالی از سمن ها، حمایت قانونی، حمایت معنوی و حمایت های تشکیلاتی از سازمانهای مردم نهاد از جمله آنهاست.

رئیس ستاد توان افزایی سازمان های مردم نهاد تاکید کرد: در دوره های گذشته به ویژه در دوره چهارم شورای شهر تنها یک بخش از این وظایف انجام شد که آن هم حمایت مالی از سمن ها بود و ستاد دردیگر حوزه ها غافل بود.

نظری اضافه کرد: در اسناد و مدارک فقط حمایت مالی را دیدیم که از جمله آن می توان به ارائه ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان بن شهروند به افراد و گروه های مختلف تحت عنوان سمن اشاره کرد. این گروه ها در موارد بسیاری سازمان مرد نهاد نبودند و هیئت های مذهبی، مداحان، کمپ ترک اعتیاد و حتی شرکت های تجاری را شامل شده اند که از کمک های ستاد برخوردار شدند.

وی با بیان اینکه تاکنون یک سوم اسناد گذشته بررسی شده است، گفت: بدون هیچ شاخصی سمن ها را به صورت عالی، خوب و متوسط رتبه بندی کردند و بر همین اساس مبالغ ۶، ۴ و ۲ میلیون تومان به آنها کمک شد. ما آمادگی داریم همه این اسناد را منتشر کنیم.

عضو شورای شهر تهران ادامه داد: در مجموع هزا ر و ۶۲۵ مورد پرونده ثبت شده در ستاد توان افزایی موجوداست که از این تعداد ۷۷۳ مورد سمن هستند و از مراکز قانونی مجوز دریافت کرده اند. مابقی در حوزه های دیگر غیر از سازمان مردم نهاد فعالیت داشته اند.

porsna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال