۱۱:۳۱:۲۱ - شنبه ۵ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با خروج نام محسن هاشمی برای شهرداری تهران ، محتمل ترین گزینه کیست؟(عکس + سوابق )
گروه سیاسی پرسنا: بعد از انتخابات شواری شهر و استقرار اصلاح طلبان در ساختان بهشت، ابتدا نجفی از کارگزاران به عنوان شهردار انتخاب شد اما وی به دلیل بیماری و فشارهای مختلف تاب نیاورد و بالاخره استعفا داد و در ادامه افشانی از معاونت وزارت کشور به شهرداری تهران آمد که او هم با تصویب […]

گروه سیاسی پرسنا:
بعد از انتخابات شواری شهر و استقرار اصلاح طلبان در ساختان بهشت، ابتدا نجفی از کارگزاران به عنوان شهردار انتخاب شد اما وی به دلیل بیماری و فشارهای مختلف تاب نیاورد و بالاخره استعفا داد و در ادامه افشانی از معاونت وزارت کشور به شهرداری تهران آمد که او هم با تصویب قانون منع بکارگیری بازنشتگان از ساختمان بهشت می رود .
پس از نهایی شدن رفتن افشانی از شهرداری گزینه های مختلفی مطرح شدند که از این میان، محسن هاشمی رییس شورای شهر تهران از گزینه های اصلی بود و همگان تصور داشتند وی شهردار تهران می شود. اما با مصاحبه اخیر مرعشی آب پاکی روی دست همه ریخته شد ، وی در این مصاحبه گفت: کارگزاران برای شهراداری تهران کاندیدی ندارد و این یعنی پایان کاندیداتوری محسن هاشمی برای شهردار شدن در تهران .
بعد از این اظهار نظر در بین گزینه هایی از قبیل آخوندی ، مونسان ، تقوی نژاد و …. به نظر می رسد محتمل ترین گزینه که هم از بعد خوشنامی و هم بعد مدیریت و پاکدستی زبان زد است و نیز در سازمان امور مالیاتی خوش درخشیده است ، سید کامل تقوی نژاد می باشد .
وی در کارنامه خود کلکسیونی از سمت های مختلف از جمله مدیر عاملی بانک سپه، معاون وزیر کار و معاونت وزیر اقتصاد و … را دارد. به نظر می رسد مورد وثوق اکثریت اعضای شورای شهر تهران می باشد.


porsna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال