۲۲:۰۵:۱۴ - یکشنبه ۲۸ بهمن ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
خود زنی تاجگردون و پاسخ هوشمندانه وکیلی
پرسنا-آقای تاجگرون خود نیک می‌داند دلیل مخالفت با لایحه،ناشی از شیوه بودجه نویسی‌‌است که ایشان هم در آن نقش مهمی داشتندو نتیجه آن هم روی سفره مردم هویدا شده است! غلامرضا تاجگردون در اینستاگرام خود با انتقاد از برخی نمایندگان از جمله محمد علی وکیلی، دلیل مخالفت ها با تصویب کلیات لایحه بودجه را درک […]

پرسنا-آقای تاجگرون خود نیک می‌داند دلیل مخالفت با لایحه،ناشی از شیوه بودجه نویسی‌‌است که ایشان هم در آن نقش مهمی داشتندو نتیجه آن هم روی سفره مردم هویدا شده است!
غلامرضا تاجگردون در اینستاگرام خود با انتقاد از برخی نمایندگان از جمله محمد علی وکیلی، دلیل مخالفت ها با تصویب کلیات لایحه بودجه را درک نکردن شرایط مردم و دولت دانست.
غلامرضا تاجگردون، نماینده گچساران و باشت و رئیس کمیسیون تلفیق مجلس نوشت:
امروز بعد از ساعتها جلسه غير علني و علني در صحن علني كليات بودجه به تصويب رسيد. جالب بود افراد شاخص دو جناح مخالف جدي بودجه بودند و به نظرم بيشتر بحثشان سياسي بود. كريمي قدوسي. محمودصادقي. كواكبيان. حاج بابايي. وكيلي. حاجي دليگاني و اين نوع افراد مخالف جدي بودند. ما هم يك بحث جدي داشتيم. بودجه جاي دعواي سياسي نيست.
بحث منافع مردم و معيشت مردم است و نبايد گذاشت در شرايطي كه دشمنان دوست دارند ما معطل موضوعات حاشيه اي بشويم به اين بازي تن بدهيم و خوشبختانه اكثريت مجلس راي مثبت به كليات بودجه دادند .
اظهاراتی وی که شبیه خود زنی بود اما بی پاسخ نماند.

این اظهارات وقتی عجیب تر میشد که بدانیم همین هفته گذشته بود، محمد علی وکیلی در صحن علنی مجلس با دفاع جانانه از مردم، خواستار توجه بیشتر به معیشت و اوضاع اقتصادی مردم شده بود.
از طرفی همه دکتر وکیلی نماینده امید تهران را سخنگوی دولت می دانند و البته او را منتقد هم میدانند که هرجایی لازم بوده برای مردم و خواست عمومی در مقابل دولت قد علم کرده است و باور اینکه وکیلی علیه مردم و دولت و در اقدامی سیاسی به مخالفت با لایحه بودجه عمل کرده، چندان قابل باور نبوده است.

به گزارش پرسنا، حالا اما محمد علی وکیلی خود صراحتاً به سخنان تاجگردون واکنش نشان داده و در توئیت قابل تأمل خود آورده است:
آقای تاجگرون خود نیک می‌داند دلیل مخالفت با لایحه،ناشی از شیوه بودجه نویسی‌‌است که ایشان هم در آن نقش مهمی داشتندو نتیجه آن هم روی سفره مردم هویدا شده است!

برچسب سیاسی به مخالفین،شیوه جوانمردانه‌ای برای دفاع نیست.
کارشناسان منصف در خصوص میزان حقوق ملت در اين لایحه قضاوت خواهند كرد./بویر نیوز

porsna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال