۱۴:۵۴:۰۴ - شنبه ۳ فروردین ۱۳۹۸
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
رییس کل جدید سازمان امور مالیاتی کیست؟ مناف هاشمی حذف شد
گروه سیاسی پرسنا: سازمان امور مالیاتی یکی از سازمان های حساس در کشور است که اگر مدیریتی درست در آنجا حاکم شود می تواند بخشی اعظمی از مشکلات کشور را حل کند. تقوی نژاد که هم اکنون معاون وزیر بهداشت است یکی از موفق ترین رییس کل های مالیاتی کشور بود که به درستی آنجا […]

گروه سیاسی پرسنا:
سازمان امور مالیاتی یکی از سازمان های حساس در کشور است که اگر مدیریتی درست در آنجا حاکم شود می تواند بخشی اعظمی از مشکلات کشور را حل کند.
تقوی نژاد که هم اکنون معاون وزیر بهداشت است یکی از موفق ترین رییس کل های مالیاتی کشور بود که به درستی آنجا را اداره نمود و توانست بسیار دقیق با برنامه مدون بخش اعظمی از بخش هایی که مالیات پرداخت نمی کردند را شناسایی نماید و در این مسیر دشوار بسیار خوش درخشید.
به گزارش پرسنا هم اکنون و بعد از رفتن تقوی نژاد دو گزینه برای مسند رییس کلی سازمان امور مالیاتی به دولت از طرف وزیر معرفی شده اند ، گزینه اول مناف هاشمی استاندار گلستان و گزینه دوم حسینی مکارم مشاور فعلی وزیر اقتصاد می باشد اولی یار غار قالیباف و دومی اصلاح طلب شفاف است.
تا قبل از عید خیلی ها اذعان داشتند که مناف هاشمی گزینه اصلی است و تقریبا قطعی شده است ، اما با وقوع سیل گلستان و غیبت استاندار گستان معلوم شد گه وی مرد روزهای سخت نیست .
بر اساس شنیده ها از منابع آگاه وزیر اقتصاد و دولت، تقریبا در خصوص رییس کلی حسینی مکارم، مدیری که در روز های سخت همیشه پای کار بوده و هست به جمع بندی رسیده اند و در روزهای آتی حکم وی صادر خواهد شد

porsna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال