۱۷:۳۲:۳۵ - چهارشنبه ۲۳ آبان ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
سخنگوی فراکسیون جوانان: رویکرد فراکسیون جوانان هیاهو و جنجال سازی نیست/ انتشار لیست بازنشستگان توسط این فراکسیون تکذیب می شود
فراکسیون جوانان انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی را تکذیب کرد سیده فاطمه حسینی سخنگوی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با تکذیب انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی از سوی این فراکسیون گفت که چنین اقداماتی ضمن تنزل شأن مجلس، اعتماد عمومی به مدیران کشور را هدف قرار داده در حالی که رویکرد فراکسیون جوانان جنجال‌سازی و […]

فراکسیون جوانان انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی را تکذیب کرد

سیده فاطمه حسینی سخنگوی فراکسیون جوانان مجلس شورای اسلامی با تکذیب انتشار فهرست بازنشستگان دستگاه‌های اجرایی از سوی این فراکسیون گفت که چنین اقداماتی ضمن تنزل شأن مجلس، اعتماد عمومی به مدیران کشور را هدف قرار داده در حالی که رویکرد فراکسیون جوانان جنجال‌سازی و هیاهو نیست.

به گزارش پرسنا،سیده فاطمه حسینی در گفت و گو با ایسنا اظهارکرد: در روزهای گذشته فهرستی از بازنشستگان یکی از دستگاه‌ها با عنوان فراکسیون جوانان منتشر شده که کذب محض است. متاسفانه عده‌ای می خواهند تلاش فراکسیون جوانان برای به ثمر نشستن قانون منع بکارگیری بازنشستگان را تحت‌الشعاع قرار دهند؛ در حالی که این اقدام تنزل شأن مجلس است.

وی افزود: وظیفه مجلس قانونگذاری و نظارت بر اجرای قانون است و ما وارد مصادیق نمی‌شویم،‌ ضمن اینکه تلاش برای تصویب این قانون نافی زحمات مدیران کشور نیست. گرامی داشتن خدمات مدیران بازنشسته نافی اجرای قانون نیست. مطمئنا دولت هم در اجرای قانون پیشگام خواهد بود.

porsna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال