۹:۱۲:۵۲ - یکشنبه ۱۵ بهمن ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
صادرات یکی از استراتژی های اصلی تلقی میشود/توسعه صادرات اصلی ترین مورد توسعه اقتصادی
معاون سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان گفت: توسعه صادرات را به عنوان یکی از اصلی ترین وکلیدی‎ترین موارد برای توسعه اقتصادی دنبال کنیم.

 به گزارش پرسنا،بهزاد منصوری ، اظهار کرد: جایگاه صادرات در رشد اقتصادی در خیلی از کشورها و اقتصادهای توسعه یافته به عنوان یکی از استراتژی‎های اصلی در این حوزه تلقی می‎شود.
وی اضافه کرد: اگر بپذیریم که رشد اقتصادی هم‎ارز با توسعه صادرات می‎تواند با بهترین شکل ممکن اتفاق بیفتد شاهد تغییرات معنی‎دار و روبه جلویی خواهیم برد.
منصوری خاطرنشان کرد: یکی از اصلی‎ترین عواملی که مانع توسعه است نگرش ما در ارتباط با یک صادرات مستمر و ایجاد یک شرایط مناسب برای تولید حرفه‎ای در این مقطع است.
معاون توسعه تجارت خارجی سازمان صنعت، معدن و تجارت لرستان بیان کرد:  توسعه صادرات را می‎توانیم به عنوانیکی از کلیدی‎ترین و اصلی‎ترین موارد برای توسعه اقتصادی دنبال کنیم.
وی گفت: طبیعتا در بحث روش‎شناسی، آن چیزی که در جهان معاصر استفاده می‎شود بحث صادرات رقابت‎پذیر است.
منصوری عنوان کرد: امیدواریم با رویکردی که دنبال می‎کنیم بتوانیم به عنوان نمونه در قالب میز حبوبات و سنگ در استان که اولین تجربه بوده و هر چند هم سخت است بهترین کار را ارائه بدهیم و از مجموعه ظرفیت‎هایی که در این حوزه است به بهترین شکل ممکن در استان و سطح کلان استفاده کنیم.
porsna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال