۱۶:۲۷:۴۰ - سه شنبه ۸ فروردین ۱۳۹۶
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
در گفتگو با پرسنا مطرح شد؛
علت تغیر معاون فرماندار سلسله مشخص شد
با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و به دلیل تمایل برای فعالیت در ستاد روحانی درخواست کناره گیری از سمت خود را مطرح کردم زیرا مطابق قانون فعالیت افراد دارای مسئولیت های دولتی در ستادهای انتخاباتی جرم است.

خرم آباد – معاون سابق فرماندار سلسله علت استعفای خود از مسئولیتش را عنوان کرد.

علی جلویاری در گفتگو با پرسنا، در خصوص علت برکناری از سمت معاون فرماندار سلسله اظهار داشت: این موضوع بنا به درخواست شخصی خودم صورت گرفته است و در واقعا از سمت معاون فرماندار سلسله استعفا داده ام.

وی بیان داشت: با توجه به نزدیک بودن انتخابات ریاست جمهوری و به دلیل تمایل برای فعالیت در ستاد روحانی درخواست کناره گیری از سمت خود را مطرح کردم زیرا مطابق قانون فعالیت افراد دارای مسئولیت های دولتی در ستادهای انتخاباتی جرم است.

معاون سابق فرماندار سلسله به فعالیت خود به عنوان رئیس مجمع مشورتی و رئیس ستاد روحانی در شهرستان سلسله در دوره قبلی انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: با توجه به اینکه نحوه ورود من به وزرات کشور از طریق ستاد روحانی بوده لذا تمایل دارم در این دوره از انتخابات نیز در ستاد مورد نظر فعالیت داشته باشم.

جلویاری ادامه داد: با توجه به اینکه دولت در شرایط کنونی نیاز به کمک داشته و در این شرایط وجود من در فرمانداری سلسله خیلی مثمر ثمر نیست لذا ترجیح دادم از سمت خود استعفا دهم.

وی گفت: موضوع استعفا از مسئولیت خود را با استاندار لرستان، معاون سیاسی امنیتی استانداری و مدیرکل سیاسی انتخابات استانداری لرستان مطرح کردم که این امر ابتدا با مخالفت استاندار همراه بود ولی پس از اصرارهای فراوان از سوی من بالاخره با این درخواست موافقت شد.

جلویاری با بیان اینکه استاندار لرستان در نهایت پذیرفت به مدت دو ماه در مرخصی بوده و بعد از انتخابات به مسئولیت خود برگردم، عنوان کرد: به احتمال زیاد برای فعالیت در ستاد روحانی در تهران مستقر خواهم شد.

porsna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال