۹:۳۸:۰۵ - چهارشنبه ۱۴ آذر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
لایحه CFT امروز در مجلس بررسی می شود
لایحه الحاق ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم (CFT) اعاده شده از سوی شورای نگهبان قرار است در جلسه علنی امروز – چهارشنبه- مجلس بررسی شود، در هنگام قرائت دستور کار مجلس برخی از نمایندگان فریاد دو-دو به معنای مخالفت با رسیدگی سر دادند.

به گزارش پرسنا، جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی با حضور ۲۰۲ نماینده و به ریاست علی لاریجانی آغاز شد.

علی اصغر یوسف نژاد عضو هیات رییسه در ابتدای جلسه علنی امروز مجلس گفت: نمایندگان در جلسه علنی امروز گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات درمورد طرح اصلاح قانون بودجه سال ۱۳۹۷ کل کشور و گزارش کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی درمورد لایحه الحاق دولت جمهوری اسلامی ایران به کنوانسیون بین المللی مقابله با تأمین مالی تروریسم اعاده شده از سوی شورای نگهبان را بررسی می کنند.

وی افزود: بررسی گزارش کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در مورد عملکرد منابع و مصارف ( دریافت‌ها و پرداخت‌ها ) در قانون بودجه سال ۱۳۹۶ کل کشور و گزارش کمیسیون اقتصادی درمورد بررسی لایحه نحوه استفاده، نگهداری و نظارت بر پایانه فروشگاهی (صندوق مکانیزه فروش) نیز در دستور کار امروز مجلس قرار دارد.

وی ادامه داد: در جلسه علنی امروز مجلس همچنین قرار است تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی مبنی بر تشکیل کمیسیون ویژه زنان، جوانان و خانواده (در اجرای ماده(۴۰) آیین نامه داخلی مجلس شورای اسلامی) و گزارش کمیسیون ویژه حمایت از تولید ملی و نظارت بر اجرای سیاست‌های کلی اصل چهل و چهارم(۴۴) قانون اساسی در مورد بررسی طرح اصلاح قانون حداکثر استفاده از توان تولیدی و خدماتی در تأمین نیازهای کشور و تقویت آن ها در امر صادرات و اصلاح ماده (۱۰۴) قانون مالیات های مستقیم مصوب بررسی کنند.

هنگام قرائت عنوان لایحه CFT و برخی دستورهای دیگر در مجلس برخی از نمایندگان فریاد دو-دو (مخالفت) با بررسی این لایحه سر دادند.

porsna

داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال