۸:۲۸:۲۴ - یکشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
مقصد جدید استاندار لرستان کجاست
گروه سیاسی پرسنا: قانون منع بکارگیری بازنشستگان اابلاغ شده و خیلی از مدیران باید صندلی های مدیریتی خود را ترک کنند و عرصه را برای نیروهای جدی باز کنند . در این میان مطابق اعلان وزارت کشور ۱۴ استاندار بازنشسته داریم که باید قبل از ۲۴ آبان پست خود را ترک نمایند و وزیر کشور […]

گروه سیاسی پرسنا:
قانون منع بکارگیری بازنشستگان اابلاغ شده و خیلی از مدیران باید صندلی های مدیریتی خود را ترک کنند و عرصه را برای نیروهای جدی باز کنند . در این میان مطابق اعلان وزارت کشور ۱۴ استاندار بازنشسته داریم که باید قبل از ۲۴ آبان پست خود را ترک نمایند و وزیر کشور هم از ارایه لیست ۳۱ نفره به رییس جمهور برای انتخاب استانداران جدید خبر داد.
به گزارش پرسنا ، اما تحرکات برخی از استانداران نیز برای جابجایی و در دست گرفتن سکان مدیریت در یک استان بزرگ تر نیز در نوع خود جالب است .
بر اساس شنیده ها دکتر خادمی استاندار لرستان که عملکرد مثبتی در استان لرستان داشته است به دنبال جابجایی و رفتن به یک استان بزرگتر می باشد ، بر اساس همین شنیده ها وی به دنبال استان تهران و یا فارس است به هر حال باید منتظر بود و دید در این یک ماه چه اتفاقاتی می افتد آیا خادمی لرستان را ترک می کند یا خیر .
گفتنی است موسی خادمی در شهریور ۹۶ با حکم وزیر کشور به عنوان استاندار لرستان منصوب شد .

porsna

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال