۹:۲۹:۳۶ - سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
موضع‌گیری تند دو نماینده مجلس در مورد پیام رسان‌های داخلی + تصاویر
به گزارش پرسنا؛ پیام رسان های داخلی از آغاز فعالیت خود با چالش متعددی مواجه شدند. از عدم حمایت دولت از آنها گرفته تا سنگ اندازی هایی که صورت گرفت تا آنها نتوانند کاربران ایرانی را به سمت خود جلب کنند. این در حالی بود که برخی از مدیران این پیام رسان ها نه تنها […]

به گزارش پرسنا؛ پیام رسان های داخلی از آغاز فعالیت خود با چالش متعددی مواجه شدند. از عدم حمایت دولت از آنها گرفته تا سنگ اندازی هایی که صورت گرفت تا آنها نتوانند کاربران ایرانی را به سمت خود جلب کنند. این در حالی بود که برخی از مدیران این پیام رسان ها نه تنها توقع کمک و دریافت وام از دولت را نداشتند بلکه در مصاحبه ها اعلام می‌کردند تنها توقع دارند جلوی پایشان سنگ اندازی نشود.

برخی درخواست وام تعدادی از این پیام رسان‌ها برای جایگزینی با تلگرام را در بوق و کرنا کردند و برخی تعداد کاربران اندک این پیام رسان‌های نوپا را در روزهای نخست فعالیت آنها مورد هدف گرفتند و به آن تاختند. اتفاقاتی که به سود پیام رسان حامی غرب یعنی تلگرام تمام می شد.

حال دو نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی در اقدامی به ظاهر هماهنگ بار دیگر درخواست وام و تعداد کاربران اندک برخی پیام رسان‌های داخلی را بهانه قرار داده و در مورد آنها موضع گیری کردند. مضمون دو توئیت امروز علیرضا رحیمی و محمود صادقی در مورد درخواست وام پیام رسان‌های داخلی و تعداد کاربران اندک این پیام رسان ها بود.

porsna

بر چسب ها: ,
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
فرهنگی
طراحی سایت
طراحی سایتسئوسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلا - فروش ویلا - ویلا شمال