خیز اصلاح طلبان لرستان برای انتخابات شوراها/ نماینده اصلاح طلب خرم آباد دست بکار شد
خیز اصلاح طلبان لرستان برای انتخابات شوراها/ نماینده اصلاح طلب خرم آباد دست بکار شد

.

با نزدیک شدن انتخابات شوراها در سال ۹۶ نه تنها این انتخابات در سایه انتخابات ریاست جمهوری  قرار نگرفته بلکه طیف های سیاسی برای کسب کرسی بیشتر در شوراهای اسلامی رقابت فشرده ای خواهند داشت.

در این میان در استان لرستان به لحاظ مسایل طایفه ای معمولا انتخابات شوراها بسیار داغ است و سیمای لرستان در ایام انتخابات بسیار دیدنی است.

اما محمد بیرانوندی نماینده اصلاح طلب خرم آباد در مجلس شورای اسلامی که به نوعی تنها نماینده اصلاح طلب شناسنامه دار لرستان است این روزها سعی دارد محوریت کار اصلاح طلبان در استان باشد تا بتواند با همگرایی همه اصلاح طلبان در لرستان برنامه ای منسجم تدارک ببیند .

به گزارش پرسنا دکتر بیرانوندی که معمولا از تعطیلات مجلس را به بهترین شکل ممکن برای سرکشی به ح.زه انتخابیه بهره می گیرد این بار با برگزاری نشست هایی در خرم آباد و بروجرد سعی بر سرپا نگهداشتن طیف های اصلاح طلبان در استان داشت .


تفکر اصلاح‌طلبی باید در جامعه تقویت شود/به افراد کاربلد و علمی برای شورای شهر رأی بدهیم
شامگاه پنجشنبه ۱۱ آذرماه ، اعضای شورای اصلاح‌طلبان جنوب شهر خرم‌آباد با نماینده‌ی اصلاح‌طلب خرم‌آباد و چگنی،  دیدار و گفت‌وگو کردند.

نماینده خرم‌آباد و چگنی:  تفکر اصلاح‌طلبی را باید تقویت کنیم

دکتر محمد بیرانوندی در این دیدا ضمن تقدیر ازبرگزارکنندگان این نشست  گفت: فرزند معنوی ما تفکر اصلاح‌طلبی است و باید کوشش کنیم این تفکر، بیش از پیش، در جامعه تقویت  شود.
بیرانوندی تصریح کرد جلسات هم‌فکری با همراهان اصلاح‌طلبی و جلسات کارشناسی نیز باید تقویت و بیشتر شوند.

وی در ادامه اظهار داشت: در طول شش ماه گذشته هر هفته بین سه تا چهار روز در میان مردم بوده‌ام و مشکلات مردم را از نزدیک دیده و تلاش می‌کنم از میزان این مشکلات کاسته شود.
دکتر بیرانوندی تأکید کرد: رفع مشکلات و پیگیری امور را باید از راه‌های علمی، منطقی و به دور از طایفه‌گرایی پیش ببریم و کادرسازی و نیروسازی برای نسل‌های آینده را نیز بایستی مورد توجه قرار دهیم.
نماینده‌ی اصلاح‌طلب خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی، مهم‌ترین درد استان لرستان را درد بی‌کاری دانست و گفت: مطالبه‌ی مهم مردم استان لرستان، ایجاد اشتغال است و همه باید در این راستا، کوشش و تلاش مستمر کنیم و علاج درد اشتغال هم برنامه‌ریزی عالمانه است و هم جذب سرمایه‌گذار.
دکتر بیرانوندی از ضرورت انتخاب افرادخبره  برای شورای اسلامی شهرها  گفت: باید افرادی انتخاب شوند  که کاربلد و علمی باشند و بتوانند گام‌های اساسی برای رفع مشکلات مردم بردارند.

عضو کمیسیون آموزش مجلس شورای اسلامی در ادامه گفت:  در ادامه‌ی مسیر دست یابی به موفقیت در گرو تقویت وحدت و انسجام در بین اصلاح‌طلبان و نیز تقویت هم‌فکری و همراهی ایشان است.

در این جلسه، برخی  فعالان سیاسی اصلاح‌طلبی نیز به بیان دیدگاههای خود در خصوص انسجام بین همه گروههای اصلاح طلب و پیگیری مشکلات مردم در مجلس پرداختند.

bik

نشست هم اندیشی شورای هماهنگی اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید در بروجرد

صبح جمعه، ۱۲آذر ماه جاری نیز  حامیان دولت تدبیر و امید و شورای هماهنگی اصلاح طلبان بروجرد به میزبانی حزب ندای ایرانیان_حوزه شهرستان بروجرد، در حسینیه بقیه الله نشست هم اندیشی برگزار کردند.

در این نشست، اصلاح طلبان و حامیان دولت تدبیر و امید  در خصوص مسائل جاری بروجرد و انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر تبادل نظر و هم اندیشی کردند.

دکتر محمد بیرانوندی، نماینده اصلاح طلب خرم آباد و دوره چگنی نیز به عنوان میهمان ویژه در  این نشست حضور داشتند.

bib