استاندار لرستان در آستانه دریافت نشان درجه یک لیاقت از هیئت دولت
استاندار لرستان در آستانه دریافت نشان درجه یک لیاقت از هیئت دولت

پس از انتخابات سال ۹۶ و انتخاب مجدد روحانی، سیدموسی خادمی برای سکانداری استانداری لرستان از استان کهگیلویه و بویراحمد به لرستان آمد؛ وی در مدت استانداری اش در لرستان کارنامه خوبی از خود به جای گذاشته و اقدامات بسیار موثری را انجام داده است، از این رو در آستانه دریافت نشان درجه یک لیاقت از سوی دولت قرار دارد.

استاندار لرستان در دولت دوم روحانی توانسته است کارنامه درخشانی از خود به جا بگذارد؛ به همین روی و به نقل از منابع آگاه در دولت، در آستانه دریافت نشان درجه یک لیاقت از سوی هیئت دولت قرار دارد.

به گزارش پارسنا، پس از انتخابات سال ۹۶ و انتخاب مجدد روحانی، سیدموسی خادمی برای سکانداری استانداری لرستان از استان کهگیلویه و بویراحمد به لرستان آمد؛ وی در مدت استانداری اش در لرستان کارنامه خوبی از خود به جای گذاشته و اقدامات بسیار موثری را انجام داده است، از این رو در آستانه دریافت نشان درجه یک لیاقت از سوی دولت قرار دارد.

پاره ای از اقدامات وی به عنوان استاندار لرستان، استقرار سیستم مدیریت بر پایه دانش در استان، استفاده از ظرفیت نخبگان، تشکیل شورای مشورتی در سطوح عالی، تلاش های گسترده برای افزایش تخصیص آب به لرستان، استفاده از ظرفیت نیروی جوان در سطوح مدیری استان و ده ها مورد دیگر بوده است.

و اما مدیریت سیل فروردین ماه امسال در لرستان از اقدامات مهم و در خور توجه موسی خادمی است، این مهم هم شامل اقدامات قبل از وقوع سیل و هم اقدامات پسا سیل است، با اینکه ابعاد سیل بسیار وسیع و گسترده بود اما با تصمیمات مثبت و بجای اتخاذ شده از سوی مدیریت ارشد لرستان، خسارات آن در برخی مناطق به حداقل رسید و در مناطق گرفتار در سیل نیز اقدامات پس از سیل بسیار عالی بوده است.

اقدامات بهینه و پسندیده خادمی در ایام سیل و بعد از آن، احیای صنایع ور شکسته لرستان با استفاده از اعتبارات خارج از استان و استفاده از ظرفیت بنیادهای حمایتی قابل تقدیر است، که از آن جمله می‌توان به احیاء یخچالسازی خرم آباد برای تولید بیش از ۵ هزار یخچال و دیگر اقلام ضروری سیل زدگان لرستانی اشاره کرد.

دکتر خادمی تلاش های بسیار گسترده ای برای ساماندهی قلعه فلک الافلاک و آزاد سازی محوطه آن داشته است؛ بطوریکه آخرین تلاش‌های وی بالاخره جواب داده و با حضور پورمحمدی معاون اقتصادی نوبخت در لرستان قول تخصیص ۱۰۰ درصدی اعتبار مربوط به این مهم داده شده است.

به هر روی به نقل از آن منابع آگاه اهدای نشان درجه یک لیاقت به دکتر موسی در حال نهایی شدن است و باید منتظر ماند و عملی شدن آن را شاهد بود.