۱۵۰ هزار نفر از موزه های تاریخی – فرهنگی لرستان بازدید کردند
۱۵۰ هزار نفر از موزه های تاریخی – فرهنگی لرستان بازدید کردند

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از بازدید بیش از  ۱۵۰ هزار  نفر از موزه های تاریخی –فرهنگی استان در چهار ماهه نخست امسال خبر داد. به گزارش پرسنا، سیدامین قاسمی به آمار بازدید از موزه تاریخی-فرهنگی استان طی امسال اشاره کرد و اظهار داشت: طی چهار ماهه نخست امسال بیش از ۱۵۰ […]

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان از بازدید بیش از  ۱۵۰ هزار  نفر از موزه های تاریخی –فرهنگی استان در چهار ماهه نخست امسال خبر داد.

به گزارش پرسنا، سیدامین قاسمی به آمار بازدید از موزه تاریخی-فرهنگی استان طی امسال اشاره کرد و اظهار داشت: طی چهار ماهه نخست امسال بیش از ۱۵۰ هزار نفر گردشگر از موزه های استان بازدید به عمل آورده اند که در این بین موزه مردم شناسی و باستان شناسی  قلعه فلک الافلاک خرم آباد با ۱۴۳ هزار و ۲۲۲ نفر بازدید به عنوان یکی از پر بازدید ترین اماکن تاریخی – فرهنگی کشور، در رده نخست استان لرستان قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون تعداد ۴۴۰ نفر گردشگر خارجی  از موزه مردم شناسی و باستانشناسی قلعه فلک الافلاک بازدید کرده اند افزود: با توجه به بارش های ابتدای امسال که باعث جاری شدن سیل و از بین رفتن بخشی از زیرساخت های استان گردید شاهد کاهش آمار بازدید از موزه ها و جاذبه های تاریخی فرهنگی و طبیعی استان بودیم.

۲