پیشنهاد قابل توجه منتخب مردم بابل برای مدافعین سلامت +جزئیات
پیشنهاد قابل توجه منتخب مردم بابل برای مدافعین سلامت +جزئیات

منتخب مجلس یازدهم خواستار تجلیل ملی از تلاشهای نیروهای مسلح بهویژه گمنامان بسیجی و طلاب در طرح ملی مقابله با کرونا شد. به گزارش پرسنا دکتر علی کریمی فیروزجایی، با اشاره به زحمات دوماهه طلاب جوان و بسیجیان گمنام در کنار مدافعان سلامت برای مهار کرونا، اظهار داشت: در حالیکه کادر پزشکی و بهداشتی درمانی […]

منتخب مجلس یازدهم خواستار تجلیل ملی از تلاشهای نیروهای مسلح بهویژه گمنامان بسیجی و طلاب در طرح ملی مقابله با کرونا شد.
به گزارش پرسنا دکتر علی کریمی فیروزجایی، با اشاره به زحمات دوماهه طلاب جوان و بسیجیان گمنام در کنار مدافعان سلامت برای مهار کرونا، اظهار داشت: در حالیکه کادر پزشکی و بهداشتی درمانی بر اساس میثاق حرفه‌ای در این میدان مجاهدانه حضور دارند، طلاب جوان و بسیجیان جان بر کف، بدون کوچکترین مسئولیت قانونی و صرفا بر مبنای اصول انقلابیگری و تکلیف مدارانه در کنار مدافعان سلامت حضور دارند.
وی افزود: حضور بی ادعای نیروهای بسیجی و طلاب با ایمان در طرح ملی مقابله با کرونا از جلوه‌های ماندگار درخشش نیروهای جوان انقلابی در این عرصه است.
کریمی فیروزجایی تصریح کرد: اگر مشارکت فعال بسیجیان، طلاب جوان و نیروهای مسلح مقتدر در طرح ملی مقابله با کرونا نبود، امروز شرایط وخیم تر از اروپا و آمریکا برای کشورمان رقم میخورد.
این منتخب مجلس یازدهم شهرستان بابل همچنین تلاش کادر درمانی و بهداشتی کشورمان را در این عرصه حیاتی دانست و افزود: بحران کرونا در پی مجاهدت ایثار گران فعال در این مسیر از کشور رخت برمی بندد اما کارنامه درخشان مجاهدان عرصه سلامت و سختکوشان جبهه ایثار و فداکاری در تاریخ ماندگار خواهد شد.
کریمی لزوم تجلیل شایسته مسئولان از مجاهدان فعال در طرح ریشهکنی ویروس کرونا را خواستار شد و افزود: شورای فرهنگ عمومی کشور باید با اختصاص هفته‌ای بنام این تلاشگران از تندیس‌های آنان در مبادی ورودی شهرها رونمایی کند.