درخواست نماینده منتخب مردم بابل از صدا و سیما برای افزایش کیفیت مواد درسی شبکه آموزش برای دانش آموزان + جزئیات
درخواست نماینده منتخب مردم بابل از صدا و سیما برای افزایش کیفیت مواد درسی شبکه آموزش برای دانش آموزان + جزئیات

منتخبان بابل و قائم‌شهر در مجلس یازدهم بر افزایش کیفی انتقال مواد آموزشی از رسانه ملی تأکید کردند و خواستار ارتقای سطح کیفی انتقال مواد درسی در شبکه آموزش شدند.

به گزارش پرسنا، منتخبان مردم بابل  و قائم‌شهر، جویبار و سیمرغ در مجلس یازدهم در دیدار با مدیر شبکه آموزش سیمای رسانه ملی مشکلات و تنگناهای ارتباطی دانش آموزان با این شبکه را در ایام کرونا مورد بررسی قرار دادند.

 ‏علی کریمی فیروزجایی منتخب مردم بابل در این دیدار با اشاره به اهمیت کار شبکه آموزش در جلوگیری از قطع زنجیره ارتباط دانش‌آموزان با مدارس به عنوان کانون علم و فرهنگ بر لزوم شناسایی و رفع مشکلات این زنجیره تأکید کرد.

وی همکاری نزدیک و تنگاتنگ وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و ارتباطات و رسانه ملی را در پویایی و پیشرفت حوزه علم و دانش را مهم و مؤثر دانست و خواستار بهره‌گیری بیشتر از فناوری روز در کارآمدسازی دستگاه تعلیم و تربیت شد.

در ادامه کیوان مرادیان منتخب مردم قائم‌شهر، جویبار، سوادکوه و سیمرغ در این دیدار بر لزوم ارتقای سطح کیفی انتقال مواد درسی در شبکه آموزش و بهره‌گیری از تجربیات کشورهای پیشرو در این عرصه تأکید کرد.

دکتر احمدی مدیر شبکه آموزش سیما نیز با تقدیر از پیگیری و همت منتخبان جدید مجلس در شناسایی و رفع دغدغه‌های حوزه آموزش و پیشرفت علمی کشور از چگونگی فعالیت شبکه متبوع در انتقال یافته‌های آموزشی به دانش آموزان و رفع مشکلات ارتباطی آن گزارشی ارائه کرد.

لازم به ذکر است فیروزجایی عضو هیات علمی دانشگاه پیام نور می باشد که قبلا نیز سابقه نمایندگی مردم بابل را در کارنامه خود دارد.