اختصاص 12.5 میلیارد تومان برای احیای یخچالسازی خرم آباد/تولید 5 هزار یخچال برای سیلزدگان
اختصاص 12.5 میلیارد تومان برای احیای یخچالسازی خرم آباد/تولید 5 هزار یخچال برای سیلزدگان

بر اساس قرارداد منعقد شده بین ستاد اجرایی و استاندار لرستان ۱۰ هزار بسته لوازم خانگی و 5 هزار یخچال برای سیلزدگان در کارخانه یخچالسازی خرم آباد تامین می‌شود.که در این راستا 12.5 میلیارد تومان به این کارخانه اختصاص داده شده است.

معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره)

به گزارش پرسنا، عارف نوروزی ظهر چهارشنبه در حاشیه فعالسازی کارخانه یخچالسازی لرستان در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مجموعه یخچالسازی لرستان با حمایت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) و قرارداد ستاد اجرایی و مالک مجموعه منعقد شده است.

وی با اشاره به اینکه برای فعالسازی کارخانه یخچالسازی خرم آباد بیش از ۱۲.۵ میلیارد تومان منابع اختصاص خواهد یافت، افزود: تا کنون بیش از ۵۰ درصد منابع اختصاص یافته است.

معاون ستاد اجرایی فرمان حضرت امام خمینی (ره) از تولید یخچال فریزرهای ۲۰ فوتی در این کارخانه خبر داد و گفت: در ادامه علاوه بر یخچال، محصولات این کارخانه برای تامین بسته لوازم خانگی سیلزدگان تهیه می‌شود.

نوروزی افزود: بر اساس قرارداد منعقد شده بین ستاد اجرایی و استاندار لرستان ۱۰ هزار بسته لوازم خانگی و 5 هزار یخچال برای سیلزدگان تامین می‌شود.

وی گفت: در حال حاضر ۱۴۷ نیروی جوان تحصیلکرده در این کارخانه مشغول به کار شده اند و با افزایش تولید برای شیفت دوم ظرفیت جذب ۱۳۰ نیروی جدید وجود دارد.