افتخاری دیگر برای لرستان/پارسا رییس کل سازمان امور مالیاتی شد
افتخاری دیگر برای لرستان/پارسا رییس کل سازمان امور مالیاتی شد

هیأت وزیران در جلسه عصر یکشنبه که به رئیس‌جمهوری برگزار شد، به امیدعلی پارسا به عنوان رئیس جدید سازمان امور مالیاتی کشور رأی اعتماد داد.

به گزارش پرسنا، در اين حکم “امیدعلی پارسا” كه اهل پلدختر لرستان است و پيش از اين ریاست مرکز آمار ایران را بر عهده داشت ، به رئيس سازمان امور مالیاتی کشور منصوب گرديد.

ریاست مرکز آمار ایران، معاون برنامه‌ریزی و اشتغال استانداری قزوین، معاون توسعه منابع و امور استان‌های مرکز آمار ایران، معاون برنامه‌ریزی استانداری کهگیلویه و بویراحمد، ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان کهگیلویه و بویراحمد و معاون سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان قم ریاست سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان مازندران از جمله ديگر مسئولیت‌ها و سوابق مدیریتی امیدعلی پارسا بوده است.

 

از بهمن ۹۷ وزیر امور اقتصادی و دارایی در حکمی «محمدقاسم پناهی» را به عنوان سرپرست سازمان امور مالیاتی کل کشور منصوب کرده بود.
ریاست این سازمان از آذر ماه ۹۴ تا بهمن ماه ۹۷ بر عهده سید کامل تقوی‌نژاد بود؛ از بهمن ۹۷، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی سید کامل تقوی نژاد را به سمت معاون توسعه مدیریت و منابع و همچنین سرپرست معاونت برنامه‌ریزی راهبردی و هماهنگی وزارت بهداشت منصوب کرد.