پسماند و فاضلاب مهمترین چالش زیست محیطی پلدختر
پسماند و فاضلاب مهمترین چالش زیست محیطی پلدختر

با توجه به اینکه تخریب زیر ساخت ها در اثر سیل، باعث بروز مشکلات فراوانی شده و محیط زیست هم از این مشکلات بی نصیب نبوده است ولی امیدواریم در رفع این مشکلات بکوشیم.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: پسماند و فاضلاب انسانی مهمترین چالش زیست محیطی پلدختر است.

به گزارش پرسنا، مهرداد فتحی بیرانوند در نشست با فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور و انجمن ها و فعالین زیست محیطی شهرستان پلدختر اظهار داشت: تشکل های زیست محیطی با عشق به مردم و محیط زیست تمام توان خود را در راستای کمک رسانی و کاهش اثرات زیانبار ناشی از سیل در پلدختر بکار گرفتند.

وی بیان داشت: با توجه به اینکه تخریب زیر ساخت ها در اثر سیل، باعث بروز مشکلات فراوانی شده در سطح شهرستان شده و محیط زیست هم از این مشکلات بی نصیب نبوده است ولی امیدواریم با تلاش همه جانبه در رفع این مشکلات بکوشیم.

فتحی بیرانوند افزود: علاوه بر خسارت های سیل، کم توجهی به محیط زیست و تخریب عرصه های طبیعی، خسارات شدید تری را به دنبال خواهد داشت.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با تاکید بر رفع مشکلات زیست محیطی شهرستان پلدختر به خصوص در زمینه پسماند و فاضلاب انسانی، بیان داشت: از همه پتانسیل ها جهت رفع دغدغه های دوست داران محیط زیست شهرستان پلدختر استفاده می کنیم.

در پایان این مراسم از فعالین زیست محیطی شهرستان پلدختر با اهدا لوح سپاس تجلیل شد.