کوتاهی وزارت راه و شهرسازی در ساخت راه‌آهن خرم‌آباد -دورود/پرواز خرم‌آباد به مشهد برقرار شود
کوتاهی وزارت راه و شهرسازی در ساخت راه‌آهن خرم‌آباد -دورود/پرواز خرم‌آباد به مشهد برقرار شود

چهار ماه از سیل ویرانگر لرستان گذشته است و تنها کمتر از دو ماه به آغاز بارش‌ها مانده ولی هنوز بسیاری از مشکلات راه های روستایی تخریب شده مرتفع نشده است. با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی پاییز امسال شاهد وقوع سیلاب خواهیم بود و قطعا پل‌های موقت در این سیلاب ها دوام نمیاوردند.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس گفت: وزارت راه و شهرسازی در حوزه راه‌آهن خرم‌آباد به دورود کوتاهی کرده است.

به گزارش پرسنا، محمد بیرانوندی ظهر پنجشنبه در مراسم بهره‌برداری و آغاز عملیات اجرایی پروژه‌های وزارت راه و شهرسازی و راهداری در لرستان، به بسیج تمامی نیروها برای کمک به مردم سیل زده استان اشاره کرد و اظهار داشت: در سیل لرستان شاهد رستاخیز کمک‌رسانی مردم و مسؤولین کشور بودیم.

وی با اشاره به اینکه به شهرستان چگنی در سیل فروردین ماه آسیب‌های زیادی وارد شد، عنوان کرد: به عنوان مثال روستای «چم‌حسین» این شهرستان به صورت کامل تخریب شد، اما متاسفانه شهرستان چگنی توسط مسئولان به فراموشی سپرده شده است.

نماینده مردم خرم‌آباد و چگنی در مجلس افزود: چهار ماه از سیل ویرانگر لرستان گذشته است و تنها کمتر از دو ماه به آغاز بارش‌ها مانده ولی هنوز بسیاری از مشکلات راه های روستایی تخریب شده مرتفع نشده است.

بیرانوند اضافه کرد: با توجه به پیش‌بینی‌های هواشناسی پاییز امسال شاهد وقوع سیلاب خواهیم بود و قطعا پل‌های موقت در این سیلاب ها دوام نمیاوردند.

وی گفت: وزارت راه و شهرسازی در حوزه راه‌آهن خرم‌آباد به دورود کوتاهی کرده است.

بیرانوند با اشاره به اینکه وضعیت پروازهای شهر خرم‌آباد مطلوب نیست، تصریح کرد: انتظار داریم پرواز خرم‌آباد به مشهد برقرار شود.