اصل بی‌طرفی در انتخابات را از استانداری شروع می کنیم/مدیران با معاون سیاسی همکاری کنند
اصل بی‌طرفی در انتخابات را از استانداری شروع می کنیم/مدیران با معاون سیاسی همکاری کنند

در انتخابات پیش رو اصل بی‌طرفی را از دولت، استانداری و دستگاه‌های اجرایی شروع خواهیم کرد، به‌هیچ وجه طرفداری از شخص یا جناحی را در حوزه برگزاری انتخابات نمی‌پذیریم، همچنین هیچ گونه تلاش غیرقانونی مطابق با سلیقه شخصی خود در انتخابات انجام نخواهیم داد.

استاندار لرستان گفت: در انتخابات پیش رو اصل بی‌طرفی را از دولت، استانداری و دستگاه‌های اجرایی شروع خواهیم کرد.

به گزارش پرسنا، سید موسی خادمی شامگاه یکشنبه در شورای اداری لرستان به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان، اشاره کرد و اظهار داشت: یکی از مهمترین اولویت‌ها در انتخاب معاون سیاسی امنیتی، شناخت از حوزه کاری است که ما در نهایت از بین گزینه‌های «محمود ثمینی» را برای این مسئولیت انتخاب کردیم.

وی گفت: ثمینی چندین دوره فرمانداری در شهرستان‌های مختلف را تجربه کرده و در حوزه‌های ستادی استانداری مسئولیت داشته است؛ امیدوارم به سرعت شناخت کافی را نسبت به شرایط اجتماعی و سیاسی منطقه پیدا کنند.

استاندار لرستان، معاون سیاسی را به مثابه استاندار دانست و افزود: امیدواریم تمامی نهادهای مرتبط با حوزه سیاسی امنیتی تعامل خوبی با معاونت جدید داشته باشند.

خادمی بر لزوم برگزاری انتخاباتی صحیح و سالم در استان تاکید کرد و گفت: تمام تلاشمان بر درست برگزار کردن انتخابات است و کسانی که در صدد قطع امید مردم هستند، خیانت کارند.

وی با بیان اینکه در انتخابات پیش رو اصل بی‌طرفی را از دولت، استانداری و دستگاه‌های اجرایی شروع خواهیم کرد، تصریح کرد: به‌هیچ وجه طرفداری از شخص یا جناحی را در حوزه برگزاری انتخابات نمی‌پذیریم، همچنین هیچ گونه تلاش غیرقانونی مطابق با سلیقه شخصی خود در انتخابات انجام نخواهیم داد.

استاندار لرستان گفت: تنها بی‌ طرفی کسانی که تحت عنوان قوه‌مجریه هستند برای برگزاری انتخابات سالم کافی نخواهد بود، بلکه باید ائمه‌جمعه، حوزه‌های نظارتی، قضایی، امنیتی و انتظامی تلاش کنند که اصل بی‌طرفی رعایت شود و یک انتخابات ماندگار و مثال‌زدنی برگزار کنیم تا برچسب قرمز بودن در موضوع انتخابات از روی بعضی شهرستان‌های استان پاک شود.