در برگزاری انتخابات سالم با کسی تعارف نداریم/بسترهای لازم برای امنیت انتخابات تامین می شود
در برگزاری انتخابات سالم با کسی تعارف نداریم/بسترهای لازم برای امنیت انتخابات تامین می شود

امی بسترهای لازم را برای امنیت انتخابات تأمین خواهیم کرد، انتخابات حتما قانون‌مند برگزار خواهد شد و تمامی رفتار و اعمال برگزار کنندگان رصد می شود، افزود: اگر احساس کنیم مسئولی در برگزاری انتخابات جهت گیری می کند، بدون شک با قاطعیت برخورد می کنیم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان گفت: توان خود را برای اعمال قانون در انتخابات بکار خواهیم گرفت و در این راه با هیچ کسی تعارف نداریم.

به گزارش پرسنا، محمود ثمینی شامگاه یکشنبه در جلسه شورای اداری لرستان با اشاره به اینکه مهم‌ترین وظیفه معاونت سیاسی در سال جاری برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی است، اظهار داشت: تمام دستگاه‌های اجرایی، بخشداران و فرمانداران در سال جاری علاوه بر انجام کارهای روتین دستگاه خود، باید تمام تلاش‌ خود را برای اعمال قانون برگزاری انتخابات به‌کار بگیرند.

وی با تاکید بر اینکه در روند برگزاری انتخابات در استان هیچ‌گونه اقدامی له یا علیه کسی نباید انجام شود، عنوان کرد: ما مسئول برگزاری انتخابات سالم و برابر با قانون هستیم، هر تفکر و گرایش سیاسی که داریم مجری انتخاباتیم و برگزاری آن باید در صحت، سلامت و اعتماد مردم انجام شود لذا درخواست دارم همه مسئولان خصوصا فرمانداران به این نکته توجه داشته باشند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی لرستان افزود: با برگزاری انتخابات سالم و پرشور و بی‌طرفانه و با اجرای قانون باید هرگونه ذهنیت منفی که در اذهان مردم و برخی کاندیداها در گذشته به‌وجود آمده‌ از بین برود.

ثمینی با بیان اینکه تمامی بسترهای لازم را برای امنیت انتخابات تأمین خواهیم کرد، ادامه داد: کاندیداها و مردم نباید در این ارتباط دغدغه‌ای داشته باشد و مردم اطمینان داشته باشند هر آن چیزی که در صندوق انداخته می‌شود همان خوانده خواهد شد.

وی با تاکید بر اینکه انتخابات حتما قانون‌مند برگزار خواهد شد و تمامی رفتار و اعمال برگزار کنندگان رصد می شود، افزود: اگر احساس کنیم مسئولی در برگزاری انتخابات جهت گیری می کند، بدون شک با قاطعیت برخورد می کنیم و تصمیمات لازم با مشورت استاندار گرفته می‌شود.

ثمینی یادآور شد: تمام توان خود را برای اعمال قانون در انتخابات به کار خواهیم گرفت و در این راه با هیچ کسی تعارف نداریم.