استاندار لرستان در افتتاح ستاد انتخابات استان :بایستی فضا به‌گونه‌ای فراهم شود که مردم آزادانه و راحت رای خود را بدهند.
استاندار لرستان در افتتاح ستاد انتخابات استان :بایستی فضا به‌گونه‌ای فراهم شود که مردم آزادانه و راحت رای خود را بدهند.

 به گزارش پرسنا ، سید موسی خادمی صبح امروز در جلسه افتتاح ستاد انتخابات لرستان، ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج، اظهار کرد: بایستی برگزاری انتخابات را به عنوان وظیفه بسیجی خود بدانیم. وی خاطرنشان کرد: بسیج در انجام وظیفه، هیچ محدودیت، مرز، قشر و جناحی ندارد و متعلق به همه مردم است، ضمن اینکه روحیه کم […]

 به گزارش پرسنا ، سید موسی خادمی صبح امروز در جلسه افتتاح ستاد انتخابات لرستان، ضمن گرامی‌داشت هفته بسیج، اظهار کرد: بایستی برگزاری انتخابات را به عنوان وظیفه بسیجی خود بدانیم.

وی خاطرنشان کرد: بسیج در انجام وظیفه، هیچ محدودیت، مرز، قشر و جناحی ندارد و متعلق به همه مردم است، ضمن اینکه روحیه کم بسیجی داشتن بهتر از عنوان بسیجی داشتن است.

استاندار لرستان با تاکید بر برگزاری انتخاباتی سالم و بی‌طرفانه در استان، بیان داشت: بایستی فضا به‌گونه‌ای فراهم شود که مردم آزادانه و راحت رای خود را بدهند.

خادمی تصریح کرد: هیچ‌گونه مسوولیت و وظیفه‌ای برای ورود کاندیدای خاصی به مجلس شورای اسلامی نداشته و نخواهیم داشت.

وی با بیان اینکه لرستان، استانی امن و آرام است، اظهار داشت: یکی از فرایندهایی که این امنیت را به خوبی منعکس می‌کند، انتخابات است، از این رو تلاش خواهیم کرد چهره امن استان را با برگزاری انتخاباتی قانون‌مند و سفیدتر، بیش از پیش نشان دهیم

استاندار لرستان با بیان اینکه با اتکا به قانون، هیچ مشکلی پیش نخواهد آمد، افزود: همه امکانات دولتی در اختیار استانداری است، از این ظرفیت برای فراهم کردن بستر قانونی انتخابات استفاده می‌کنیم.